Postet nga: shantazh

Gjilan - Gruaja shantazhohet përmes rrjeteve sociale

Një rast i shantazhit është raportuar të ketë ndodhur para dy ditëve në rajonin e Gjilanit.

Shantazhi: Ose 500 euro ose ua dërgojmë familjarëve fotot e tua intime!

Një grua në Kamenicë ka raportuar se ka qenë viktimë e një shantazhi i cili i është bërë përmes rrjeteve sociale.

Arrestohet pasi shantazhoi gruan me të cilën ishte në lidhje me publikim të video incizimeve

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person i dyshuar  për shantazh.

Dështon të fillojë gjykimi ndaj Asdren Mekajt

Me kërkesë të palës së dëmtuar është shtyrë data për fillimin e mbajtjes së gjykimit ndaj Asdren Mekajt.

Fillon gjykimi i Asdren Mekajt, i akuzuar për detyrim

Asdren Mekaj sot do të dalë para Gjykatës së Prizrenit për t’u përballur me aktakuzën e Prokurorisë Speciale, të cilën e përfaqëson ...

Mjeku në Gjilan shantazhohet për 2000 euro

Policia e Kosovës njofton se janë arrestuar dy burra dhe një grua nën dyshimin për shantazh ndaj një mjeku në qytetin e Gjilanit.

Kërcënon me publikim të videove intime, arrestohet e dyshuara

Një grua është arrestuar në Prishtinë sepse dyshohet që shantazhoi një grua tjetër  me publikimin e videove intime.

Mitrovicë, arrestohet një person për shantazh

Një person është arrestuar nga Policia në Mitrovicë, i dyshuar për veprën penale shantazh.