Postet nga: Raporti 24 orësh

Arrestohet personi që goditi me veturë dy vajza në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë, rreth orës 22:00 në rrugën “Edmond Hoxha” në Prishtinë.

Arrestim për armëmbajtje pa leje në Podujevë

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në dyshimin për armëmbajtje pa leje.

Aksidentohen dy motoçikleta në Vushtrri

Mbrëmë rreth orës 22:00, ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy motoçikletave në Vushtrri.

Vushtrri, arrestohet se shkroi "UÇK" në murin e një shkolle

Një burrë është arrestuar pasi  kishte shkruar "UÇK" në murin e shkollës “21 Nëntori” në Vushtrri.

I thyhen xhamat dhe demolohet një shkollë në Gjakovë

Është demoluar dhe i janë thyer xhamat një shkolle në Gjakovë.

Rrahje në Ferizaj, arrestohet një person

Është ndaluar një person në Ferizaj pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dy të tjerë.

Përleshje fizike në Prishtinë, përdoret edhe arma e zjarrit

Një përleshje fizike në mes disa personave në Prishtinë, dje rreth orës 18:00 ka përfunduar në të shtëna me armë.

Malishevë - 13 persona grumbullohen në një lokal, ndërhyn policia

Policia e Kosovës i ka ndaluar 13 burra të cilët ishin mbledhur në një lokal, duke mos respektuar kështu vendimin e qeverisë për karantinë, për shkak ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!