Postet nga: Raporti 24 orësh

Ora policore: 35 persona të arrestuar brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 35 persona për mos respektim të vendimeve të qeverisë së Kosovës.

7 të arrestuar në Gjakovë pasi hapën lokalet

Shtatë persona janë arrestuar dje në Gjakovë pasi kishin shkelur vendimin e Qeverisë së Kosovës për mbylljen e lokaleve si parandalim për shpërndarjen e pandemisë COVID-19.

Gjendet e vdekur një grua në Gjilan

Një grua është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Gjilan.

Dëmton gomat e veturës së një personi, arrestohet

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person nën dyshimin se ia ka dëmtuar gomat e veturës një personi tjetër.

Klinë, arrestohet një person pasi kapet me armë

Një person është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit pasi të njëjtit i janë gjetë armë pa leje.

Skenderaj, arrestohet pas sulmit të një shtetase të Shqipërisë dhe një kosovari

Mbrëmë, rreth orës 20:00, është arrestuar një person në qytetin e Skenderajt.

Sulm seksual në Suharekë

Dje gjatë ditës në Suharekë është raportuar për një sulm seksual

Prishtinë, kapet shtetasi i huaj në tentim vjedhje

Të dalën në Prishtinë është regjistruar një tentim vjedhje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!