Postet nga: Kanosje me armë

Suharekë, 3 persona sulmohen fizikisht nga 7 të tjerë

Një rast i rëndë ka ndodhur në fshatin Budakovë të Suharekës të premten rreth orës 23:00.

Gjakovë, kërcënohet me armë në oborr të shtëpisë

Në fshatin Osek Hile të Gjakovës, një burrë ka raportuar se është kanosur me armë nga persona të panjohur.

Podujevë, shtin me armë dhe pastaj godet viktimën me kondak në kokë

Një kanosje me armë ka ndodhur dy ditë më parë në Podujevë.

Prishtinë, kanoset me armë një burrë

Një person ka raportuar në Polici së është kanosur me armë nga një burrë.

Podujevë, ia drejton revolen një personi në kafeteri

Një rast i kanosjes me armë ka ndodhur pasditen e djeshme në Podujevë.

Prishtinë, e sulmojnë dhe e kanosin me armë

Policia është duke e hetuar një rast të sulmit dhe kanosjes me armë që ka ndodhur në Prishtinë dje rreth orës 01:30.

Kanosje me armë në një kafeteri të Mitrovicës

Një burrë ka raportuar në polici se është kanosur me armë në një kafiteri në rrugën “Mbreteresha Teutë” në Mitrovicë.

I armatosuri ia mësyu kryetarit të Istogut Haki Rugova

Në komunën e Istogut është arrestuar një i dyshuar i cili në gjendje të dehur fillimisht kishte shtënë me armë zjarri para një restoranti e më pas kishte ...