Postet nga: Qëndron Kastrati

Në Kamenicë të reshurat atmosferike shkaktojnë dëme në vetura

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka njoftuar se nga të reshurat atmosferike sot disa degë kanë shkaktuar dëme në disa vetura.

Policia e Qëndron Kastrati me qëndrime të kundërta për dëmtimin e objektit të Kishës Ortodokse në Shipashnicë të Poshtme

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka njoftuar se në Shipashnicë të Poshtme, është dëmtuar Kisha Ortodokse.

Kastrati - Nagavcit: Ndale manipulimin, kjo situatë është përdorur politikisht nga Vetëvendosje

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati i ka reaguar ministres së Arsimit, Arbërie Nagavci pas fjalëve që ajo shkruajti në një postim në Facebook ...

Pas incidentit në Shipashnicë, deputeti i PDK-së: Qëndron Kastrati duhet të shkarkohet nga pozita e kryetarit

Pas incidentit që ka ndodhur në fshatin Shipashnicë e Ulët në Komunën e Kamenicës, deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë se Qëndron Kastrati, duhet ...

Reagon Hoxhaj për protestën në Shipashnicë

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj një protestë që është raportuar sot se ka ndodhur në Komunën e Kamenicës në fshatin Shipashnicë.

Qëndron Kastrati flet për rikandidimin e tij për kryetar të Kamenicës

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ende nuk ka marr vendim nëse do të kandidoj ose jo për kryetar të kësaj komune.

Qëndron Kastrati, i tregon qeverisë se si mund të vaksinohen qytetarët pa krijuar tollovi

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati në një postim në facebook ka shkruar për procesin e vaksinimit i cili është duke u zhvilluar në Qendrë...

Mësimi në Kamenicë ka filluar sot sipas vendimit të Ministrisë së Arsimit

Më 23 prill, ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci kishte marrë vendim për organizimin e mësimit alternativ të përshpejtuar për 441 nxënë...