Postet nga: Qëndron Kastrati

Qendron Kastrati pretendon se u sulmua nga imami dhe vëllai i tij në Karaçevë

Kandidati për kryetar të Komunës së Kamenicës, nga lista e PSD-së, Qendron Kastrati ka thënë se është sulmuar mbrëmë nga disa persona.

Kastrati premton miliona euro investime në infrastrukturë

Kandidati nga radhët e Partisë Socialdemokrate për kryetar të Kamenicës, Qëndron Kastrati  në Debat Pernime ka premtuar investime në infrastrukturë, nëse vazhdon të qeverisë pas ...

Qëndron Kastrati e Kadri Rahimaj përplasen se kush i ka 'ma shokë Albin Kurtin e Liburn Aliun'

Kandidatët për kryetar të Komunës së Kamenicës kanë replikuar në Debat Pernime për bashkëpunimin e komunës me Qeverinë për projekte të ndryshme.

Kandidati i LVV-së thotë se Qëndron Kastrati ka pasë në listë për Asamble biznesmenë

Kandidati për kryetar të Komunës së Kamenicës nga Lëvizja Vetëvendosje, Kadri Rahimaj ka thënë se deri më tani nuk kanë asnjë koalicion me ndonjë ...

Rahimaj i Vetëvendosjes: Do ta rikthejmë pushtetin në Kamenicë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj në “Debat Pernime” ka thënë se do ta rikthejnë Vetëvendosjen në ...

Qëndron Kastrati: LVV-së në Kamenicë i ka ndihmuar Begzad Sinani i PDK-së

Kandidati për kryetar të Kamenicës  Qëndron Kastrati nga Partia Socialdemokrate ka thënë se është i bindur që do të fitojë nga balotazhi që do të mbahet ...

Kamenica në gatishmëri emergjente për shkak të mungesës së ujit të pijshëm

Komuna e Kamenicës merr vendim që të shfrytëzohen burimet e ujit nga puset rezervë të furnizimit për shkak të mungesës së ujit të pijshëm.

Qëndron Kastrati kërkon edhe një mandat për Kamenicën

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka njoftuar se do të kandidojë për një mandat të dytë në krye të kësaj komune.