Postet nga: Pejë

PAMJE - Digjet një shtëpi në Pejë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në qytetin e Pejës mëngjesin e së dielës.

Pejë, detaje nga gjuajtja me armë në drejtim të disa personave në një lokal

Një person është arrestuar, pasi që dyshohet se ka shtënë me armë zjarri ndaj disa personave në një lokal në Pejë.

Pesë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Pesë raste të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në Kosovë.

VIDEO – Momenti kur i dyshuari ia drejton dhe e kërcënon me armë një person në Pejë

Të dielën e 19 qershorit pak para mesnatës, në Pejë ka ndodhur një zënkë verbale, ku njëri nga të përfshirët ka nxjerrë armën dhe ...

PAMJE - E ndal veturën para dyqanit, ekspozon revolen dhe kërcënon një person

Në rrugën “Papa Klementi”, në Pejë, të dielën e 19 qershorit pak para mesnatës, ka ndodhur një incident, ku janë përfshirë pronarët e dy dyqaneve, ku ...

Vdes një person në Pejë, dyshohet se u rrëzua nga pema

Policia e Kosovës, ka njoftuar se dje më 19 qershor është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij një burrë.

Rrihen 4 persona në Pejë për një shtyllë elektrike

Katër persona në Pejë janë përfshirë në një rrahje, pas një mosmarrëveshje rreth vendosjes së një shtylle elektrike.

Gjendet një person i vdekur në Pejë

Paraditen e sotme është gjetur një person i vdekur në rrugën ‘Sali Gjuka’ në Pejë.