Postet nga: Pejë

Pejë, i dehuri sulmon policët, u shkakton lëndime trupore

Një person është arrestuar në Pejë dje në 4:00 të mëngjesit pasi në gjendje të dehur ka sulmuar dy zyrtarë policorë dhe i njëjti nuk kishte respektuar orarin e ...

Kërcënohen zyrtarët policor në Pejë

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person nën dyshimin se ka penguar dhe kërcënuar zyrtarët policor, të cilit ishin në kryerje të detyrës.

Vetaksidentohet një person në Pejë, përfundoi në QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar për një aksident në Pejë, ku i dyshuari duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës dhe shpejtësisë ka kaluar mbi ...

Pejë, arrestohet një person nën dyshimin se rrahu një grua

Një person në Pejë është arrestuar nga Policia e Kosovës, nën dyshimin se, pas një mosmarrëveshjeje, kishte rrahur një grua.

Pejani raporton zhdukjen e gruas

Një burrë ka raportuar në Polici se bashkëshortja i është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Djali në gjendje të dehur sulmon fizikisht babanë

Dy raste të dhunës familjare janë regjistruar dje në Pejë.

Ajër me cilësi të dobët në Pejë dhe Gjilan

Matësit e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kanë treguar sot për cilësi të dobët të ajrit në Pejë dhe Gjilan.

Bie në humnerë në rrugën Pejë-Rugovë, gjendet i vdekur në lumë

Një person ka vdekur pasi ka rënë në një humnerë në rrugën Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë.