Postet nga: karaçevë

Një muaj paraburgim pronarit të kazinos të Karaçevës

Gjykata në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të pandehurit D. H.

Dosja: Si i mbështeti policia kazinot e Karaçevës?

Të lidhur ngushtë me më shumë se 15 qytetarë, 12 zyrtarë policorë po dyshohen se kanë ndihmuar ata në kontrabandë me kafshë.

Dosja e Prokurorisë: Në kazinonë e zyrtarit policor u zhvilluan lojërat e fatit

I arratisur të premten për t'u dorëzuar menjëherë një ditë më pas para organeve të rendit, zyrtari policor, F.L, po dyshohet për dy vepra penale, ...

Dosja e Prokurorisë: Disa prej të arrestuarve në Karaçevë kontrabanduan lopë të sëmura nga Serbia

Njëri nga 12 zyrtarët policorë të arrestuar mbrëmjen e së premtes në fshatin Karaçevë po dyshohet për dy vepra penale, kontrabandim me mallra si dhe pë...

Përfundon seanca ndaj të dyshuarve të arrestuar për kazinotë në Karaçevë

Në Gjykatën e Gjilanit ka përfunduar seanca gjyqësore ndaj 30 prej 35 të arrestuarve të premten në mbrëmje në Karaçevë të Kamenicës.

Në Gjykatën e Gjilanit nis seanca ndaj 30 prej 35 të arrestuarve gjatë aksionit në Karaçevë

Në Gjykatën e Gjilanit ka filluar seanca gjyqësore ndaj 30 prej 35 të arrestuarve të premten në mbrëmje në Karaçevë të Kamenicës.

Sillen në Gjykatë 30 nga 35 të arrestuarit për kazinotë në Karaçevë

35 persona, prej tyre 12 zyrtarë policorë, janë arrestuar të premten në mbrëmje në aksionin e Policisë, Prokurorisë dhe Inspektoratit Policor të Kosovës kundër kazinove ilegale në fshatin Karaç...

Pamje gjatë rrënimit të kazinosë në Karaçevë – VIDEO

Gjatë gjithë mbrëmjes për rreth 12 orë në Karaçevë ka pasur arrestime, konfiskime dhe rrënime në një aksion të gjerë të Policisë së Kosovës.