Postet nga: kamioni

Kamioni godet dy vetura në rrugën Gjilan- Kamenicë

Një aksident trafiku ka ndodhur para rreth një ore në rrugën Gjilan- Kamenicë, saktësisht në afërsi të Banjës së Dobërqanit.

Haziri ndan mirënjohje Post Mortum për Qerim Çoçajn

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka ndarë mirënjohje Post Mortum për humanistin, Qerim Çoçaj, i cili u nda nga jeta në aksidentin tragjik në ...

FOTO: Aksident mes një kamioni dhe veturës së një autoshkolle

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të rrethrrotullimit te QKUK në Prishtinë.

Shoferi që shkaktoi aksidentin në Gjilan lirohet nga paraburgimi

Shoferit të kamionit i cili ka shkaktuar aksidentin tragjik  me 7 mars në qendër të Gjilan, ku mbeti i vdekur një person dhe 26 të tjerë u lënduan, i është ...

Gjilan, kamionistët nuk ‘mbushen mend’, vazhdojnë qarkullimin në rrugën e ndaluar

Ende pa u bërë tre ditë nga aksidenti tragjik në Gjilan ku mbeti i vdekur një person dhe të plagosur 27, në rrugët e këtij qyteti po vazhdojnë ...

 Gjykata: Kamioni që shkaktoi aksidentin në Gjilan pati probleme teknike

Shoferi i kamionit që shkaktoi aksident masiv të enjten në Gjilan, do të qëndrojë në paraburgim për 30 ditë.

Tragjedia e javës në Video e Fotografi

Një person i vdekur dhe 27 të tjerë  të lënduar është bilanci i aksidentit i cili ndodhi sot në qendër të Gjilanit.

Aksident mes kamionit dhe kombit në Skenderaj

Një aksident trafiku ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në rrugën “Osman Geci” në Skenderaj.