Postet nga: jan braathu

Ambasadori i OSBE-së: S’po e humbni një shok, po e fitoni një mik në Beograd

 

Vjosa Osmani pret në takim lamtumirës ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu

Ushtruesja e detyrës së Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar sot takim lamtumirës  me ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu.

Ministrja Dumoshi pret në takim përshëndetës ambasadorin Jan Braathu

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim përshëndetës ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu.

OSBE vlerëson punën e Avokatit të Popullit në përfundim të mandatit të tij

Institucioni i Avokatit të Popullit ka bërë të ditur se shefi i misionit të OSBE-së, Ambasadori Jan Braathu organizoi takim lamtumirës për Avokatin e Popullit, Hilmi Jashari ...

COVID-19, Syla takon ambasadorin e OSBE-së Braathu, i tregon për mungesën e stafit në spitale dhe klinika

Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadori Jan Braathu është takuar sot me kryetarin e Federatës së Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës, Blerim Syla.

Shefi i OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, shpallet Qytetar Nderi i Vushtrrisë

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadori Jan Braathu është shpallur qytetar nderi i kësaj komune.

Avdullah Hoti dhe Jan Braathu

Hoti priti në takim ambasadorin Jan Braathu

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka pritur sot në takim shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu.

Ministrja Vlora Dumoshi takon ambasadorin e OSBE-së, Jan Braathu

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu dhe këshilltarin e tij, Senad Saboviç.