Postet nga: i mitur

Dyshohet se dhunoi një të mitur, arrestohet

Policia e Kosovës ka thënë se ka arrestuar një burrë me të meta psikike dje gjatë ditës në Ferizaj.

Një i mitur dyshohet se ka vjedhur një skuter në Pejë

Një person i mitur është arrestuar dje nga Policia e Kosovës në Pejë, pasi që dyshohet se me 9 mars ka vjedhur një skutër në Pejë.

Prishtinë, theret me thikë një i mitur

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona, njëri prej tyre i mitur, kanë kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK në Prishtinë, pasi që sipas tyre janë ...

I mituri kanos me thikë një të mitur tjetër në Fushë Kosovë, arrestohet nga Policia

Një person i mitur është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë nga Policia e Kosovës, pasi që kishte kanosur me thikë një person tjetër, po ...

Prishtinë, të miturit i vidhet telefoni nga çanta nën kërcënim të thikës

Një i mitur nga Prishtina ka raportuar se një person i ka vjedhur telefonin nga çanta dhe e ka kërcënuar me thikë.

Vrasja e 14-vjeçarit në Prishtinë, një muaj paraburgim ndaj 15-vjeçarit të dyshuar

Gjykata e Prishtinës ka caktuar një muaj paraburgim ndaj 15-vjeçarit që dyshohet se ka therur me thikë një të mitur dje në Prishtinë. Ky i fundit si pasojë ...

Dy burra tentojnë ta rrëmbejnë një të mitur derisa po dilte nga shkolla në Prishtinë

Dy burra të panjohur dyshohet se kanë kanosur dhe tentuar ta fusin me dhunë në veturë një të mitur në Prishtinë.

Prizren, i mituri sulmoi me thikë bashkëmoshatarin

Në Prizren një i mitur po dyshohet se e ka sulmuar fizikisht me thikë një të mitur tjetër.