Postet nga: i mitur

Vetëplagoset një i mitur në Prishtinë

Një i mitur është vetëplagosur aksidentalisht me armë zjarri, ka njoftuar Policia e Kosovës. Rasti ka ndodhur në fshatin Keqekollë të Prishtinës. Sipas Policisë i lënduari ë...

I mituri i revoltuar dyshohet se e sulmoi me shqelma veturën e policisë në Prishtinë

Një i mitur dyshohet se e ka dëmtuar veturën zyrtare të Policisë së Kosovës duke e goditur me këmbë në shenjë revolte pas arrestimit të një ...

I Mituri Vjedh 38 Mijë Euro

Një rast i vjedhjes së rëndë që ka ndodhur më 5 tetor në Prishtinë ka marrë epilog.

I Mituri Plagos Bashkëmoshatarin me Armë

Rasti ka ndodhur dje në rr. “Emrush Miftari”, në Prishtinë, rreth orës 18:05.

Tentim Vrasje nga i Mituri

Policia ka arrestuar dje në mëngjes në fshatin Hallaq i Madh të Lipjanit një person të mitur, i cili pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar me thikë një person ...

Në Arllat Tenton të Votojë i Mituri

Në qendrën e votimit 0313E, në Arllat, ka tentuar të votojë një person i mitur.

Burg ish-Zyrtarit Komunal për Keqpërdorim Seksual

Gjykata e Apelit ka dënuar me 3 vjet heqje lirie ish-drejtorin për Komunitete dhe Kthim të Komunës së Rahovecit, S.K., i cili akuzohej për veprën ...

Keqpërdorim Seksual i të Miturit në Podujevë

Policia e Kosovës ka arrestuar dje pasdite në Podujevë dy persona nën dyshimin se kanë keqpërdorur seksualisht një vajzë të moshës së mitur.