Postet nga: i mitur

Prishtinë, të miturit i vidhet telefoni nga çanta nën kërcënim të thikës

Një i mitur nga Prishtina ka raportuar se një person i ka vjedhur telefonin nga çanta dhe e ka kërcënuar me thikë.

Vrasja e 14-vjeçarit në Prishtinë, një muaj paraburgim ndaj 15-vjeçarit të dyshuar

Gjykata e Prishtinës ka caktuar një muaj paraburgim ndaj 15-vjeçarit që dyshohet se ka therur me thikë një të mitur dje në Prishtinë. Ky i fundit si pasojë ...

Dy burra tentojnë ta rrëmbejnë një të mitur derisa po dilte nga shkolla në Prishtinë

Dy burra të panjohur dyshohet se kanë kanosur dhe tentuar ta fusin me dhunë në veturë një të mitur në Prishtinë.

Prizren, i mituri sulmoi me thikë bashkëmoshatarin

Në Prizren një i mitur po dyshohet se e ka sulmuar fizikisht me thikë një të mitur tjetër.

Viti, gjendet pa shenja jete një i mitur në një serrë

Një djalë i mitur është gjetur pa shenja jetë në një serrë në Viti.

Policia i gjeti armë në çantën e librave një nxënësi në Malishevë

Një nxënësi nga Gjimnazi “Hamdi Berisha” në Malishevë gjatë ditës së djeshme i është gjetur një armë në çantën e tij të librave.

Vetëplagoset një i mitur në Prishtinë

Një i mitur është vetëplagosur aksidentalisht me armë zjarri, ka njoftuar Policia e Kosovës. Rasti ka ndodhur në fshatin Keqekollë të Prishtinës. Sipas Policisë i lënduari ë...

I mituri i revoltuar dyshohet se e sulmoi me shqelma veturën e policisë në Prishtinë

Një i mitur dyshohet se e ka dëmtuar veturën zyrtare të Policisë së Kosovës duke e goditur me këmbë në shenjë revolte pas arrestimit të një ...