Postet nga: gjoba

Edi Rama prezanton llogarinë bankare "MOS KINI FRIKE NGA SHQIPONJA" (FOTO)

Kryeministri shqiptar Edi Rama, në një postim në rrjetin social ‘facebook’, ka prezantuar llogarinë bankare ku mund të derdhen mjetet për të paguar gjobën prej 25 mijë frangash, gjobë ...

Gjoba për gjakovarët që hedhin mbeturina

Ndotësit e ambientit në Komunën e Gjakovës do të sanksionohen me gjoba.

Dënohet pas pendimit i akuzuari për shfrytëzim ilegal të mineraleve

Ali Rama pranoi fajësinë dhe tregoi pendesë në lidhje me shfrytëzimin ilegal të mineraleve.

Policia Shqipton Mbi 15 Mijë Gjoba Për Dy Javë

Për 15 ditët e para të muajit janar të vitit 2018, Policia e Kosovës bën të ditur se ka shqiptuar rreth 15.100 mijë gjoba.

Shaqir Totaj ‘Ia Sheh Sherrin’ Duda Baljes dhe Nezir Çoçajt

Postimet në Facebook gjatë heshtjes zgjedhore me thirrje për votim i kushtuan kandidatit për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj me gjobë prej 7 mijë Eurove nga Paneli Zgjedhor pë...

LVV ia Sheh Sherrin Zafir Berishës, Dënohet 12,300 Euro

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa e dënoi Lëvizjen Vetëvendosje me 12 mijë e 300 euro për shkak të thirrjeve që në Facebook i bëri deputeti ...

PZAP Gjobit 6 Kandidatë për Kuvende Komunale

Publikimi i thirrjeve për votimin e tyre në “Facebook” u ka kushtuar me gjobë 6 kandidatëve për kuvende komunale.

AKR Gjobitet me 1100 Euro për Billbordin e Agim Bahtirit

Subjektit politik Aleanca për Kosovën e Re (AKR) i ka kushtuar 1100 euro një billbord i vendosur afër shkollës fillore “Migjeni” në Mitrovicë gjatë heshtjes zgjedhore.