Postet nga: Endrit Shala

Endrit Shala: Kurti po tenton ta mashtrojë Kosovën dhe Amerikën

Deputeti i partisë NISMA Socialdemokrate, Endrit Shala, ka pyetur kryeministrin Kurti e si e mendon zgjedhjen e pengesave që kanë mallrat dhe bizneset e Kosovës në tregun serb.

Komisioni për Ekonomi fton ZRrE-në për të diskutuar për çmimin e energjisë elektrike

Në mbledhjen e Komisionit për Ekonomi, Punësim, Tregti, Industri, Ndërmarrësi dhe Investime Strategjike u propozua që të ftohet në takim Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRrE) ...

Rozeta Hajdari pranon detyrën e ministres nga Valdrin Lluka dhe Endrit Shala

Rozeta Hajdari ka pranuar detyrën e ministres nga ish- ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala dhe nga ish- ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka.

Kryetari i Rinisë së Nismës Socialdemokrate punësohet në Ministrinë e Endrit Shalës

Ministri në largim i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka vazhduar me ‘rehatimin’ e bashkëpartiakëve të tij në Ministrinë që e udhëheq.

'Mjaltë për mos m’i rreh gazetarët', dhurata nga aktivistët për Endrit Shalën

Ministrit në detyrë, Endrit Shalës, i është bërë një "dhuratë" para Ministrisë së Industrisë dhe Tregtisë dhe para selisë së Nismës Socialdemokrate nga një grup aktivistësh.

Pas publikimit të pamjeve në KALLXO.com, AGK kërkon shkarkimin e Endrit Shalës

Të martën mbrëma gazetari i portalit "IndeksOnline", Ensar Ramadani raportoi në polici se ishte sulmuar nga Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Pamje ku Endrit Shala godet gazetarin

Të martën mbrëma një gazetar raportoi në polici se ishte sulmuar nga Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Video: Endrit Shala e quan verbal sulmin ndaj gazetarit

Prokuroria e Prishtinës ka nisur dje hetimet rreth një sulmi të pretenduar të ministrit në detyrë, Endrit Shala, ndaj gazetarit të portalit “IndeksOnline”.