Postet nga: Endrit Shala

Ish-ministri Hasani: Monopoli i naftës ka qenë plan i njerëzve të Nismës Socialdemokrate

Në emisionin “Kallxo Pernime” po transmetohet hulumtimi rreth krijimit të trupave inspektuese për kontrollin e cilësisë së naftës.

Si u mbyll laboratori 1- milionësh i Doganës së Kosovës?

Në emisionin ‘Kallxo Pernime’ po transmetohet hulumtimi se si kontrolli i cilësisë së naftës ka kaluar nga Dogana e Kosovës te trupat private inspektuese të emëruar ...

Si e emëroi ish-ministri Endrit Shala baxhanakun për kontrollin e cilësisë së naftës?

Në emisionin “Kallxo Pernime” po transmetohet hulumtimi rreth krijimit të trupave inspektuese për kontrollin e cilësisë së naftës.

Dyshimet rreth kontrollit të cilësisë së naftës - LIVE

Sonte në emisionin “Kallxo Pernime” mund të ndiqni hulumtimin rreth krijimit të trupave inspektuese për kontrollin e cilësisë së naftës.

Endrit Shala: Mos ta rrezikojmë bllokimin e vendit, të votohet projektligji i buxhetit për 2021

Shefi i grupit parlamentar NISMA-AKR-6+, Endrit Shala, ka kërkuar që deputetët të votojnë Projektligjin për buxhetin e vitit 2021.

Sulmi i Endrit Shalës ndaj gazetarit, çështja shkon në ndërmjetësim

Deputeti i Nismas Socialdemokrate, Endrit Shala nuk do të paraqitet më para Gjykatës si i akuzuar për sulm ndaj gazetarit Ensar Ramadani sa kishte qenë Ministër i ...

Endrit Shala: Nuk kemi vija të kuqe për asnjë subjekt politik

Endrit Shala, nga Nisma, e ka përfunduar takimin me u. d. të Presidenten Vjosa Osmani dhe ka thënë se kanë biseduar lidhur me dakordimin për caktimin e ...

Nisma, AKR dhe ish-6 plus me grup parlamentar të përbashkët

Grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate dhe AKR-së i janë bashkuar edhe katër deputetë të rinj nga grupi 6+, tashmë i shuar.