Postet nga: Deputeti

Pasuria e deputetit Shkumbin Gashi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, ish nënkryetari i Komunës së Pejës, Shkumbin Gashi në Agjencionin Kundër Korrupsion ka deklaruar se posedon në emër të ...

Labinot Tahiri heq dorë nga pasaporta me dy viza

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri ka dorëzuar pasaportën e tij në Agjencinë për Regjistrim Civil, pasi nuk është bërë liberalizimi i vizave gjatë vitit 2018.

Kërcënohet Islam Pacolli

Deputeti i Kuvendit të Kosovës është kanosur gjatë ditës së djeshme nga një person.

Kinolli: Është nder për komunitetin tonë të japim kontribut për transformimin e FSK-së

Deputeti nga komuniteti 6+ i partisë PRBK, Albert Kinolli tha se për ta është nder që do të japin kontributin e tyre për transformimin e FSK-së.

Shkumbin Demalijaj në Gjykatë - FOTO

Deputeti Shkumbin Demalijaj është sjellë sot në Gjykatën Themelore të Prishtinës ku po mbahet seanca për caktimin e masës së sigurisë.

Avokati i Milaim Zekës paralajmëroi ankesë pas caktimit të paraburgimit

Gazmend Halilaj, avokat i Milaim Zekës, pas caktimit të paraburgimit prej 30 ditësh ka deklaruar se do të ankohen në shkallë të dytë.

Konflikte dhe Lakmi: Si u bë Deputeti Alket Hyseni Pronar Resorti në Dhërmi

Dokumentet e siguruara nga BIRN tregojnë se deputeti socialist, Alket Hyseni u bë pronar i 11 mijë metrave katrorë tokë dhe më pas ortak në resortin turistik ‘Ionian Olea’ në Dhë...

Labinot Tahiri në Kuvend me Pasaportat e Familjarëve

Deputeti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Labinot Tahiri, është i pari që sot ka hyrë në sallën e Kuvendit ku pas pak pritet të fillojë seanca pë...