Postet nga: Deklarim i rreme

Qytetari që dyshohet se ofroi ryshfet për policin në Gjakovë vetëm është intervistuar

Një polic i trafikut është arrestuar në Gjakovë nën dyshimin se mori ryshfet në vlerë prej 1 mijë eurove për të plotësuar disa vendime për kundërvajtje.

Policia e Kosoves

Dyshohet se deklaroi rrejshëm zhdukjen e një personi, arrestohet një grua në Gjakovë

Të martën policia ka arrestuar një grua në Gjakovë nën dyshimin se në nëntor 2023 kishte deklaruar rrejshëm lidhur me zhdukjen e një burri.

Prezantoi patën-shofer të rrejshëm dhe sulmoi zyrtarin policor, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në fshatin Babimoc të Obiliqit pasi që sipas Policisë ai ishte ndaluar me veturën të cilën ishte duke e drejtuar dhe gjatë legjitimimit ka ...

Fushë-Kosovë, i mituri raporton rrejshëm në polici se iu grabitën para

Policia e Kosovës ka njoftuar se një i mitur në Fushë-Kosovë ka bërë deklarim të rrejshëm.

Dyshohet se deklaroi rrejshëm se i thyen xhamin e veturës e i vendosën karikatorin me fishekë, arrestohet nga policia

Policia ka arrestuar një person nën dyshimin për deklarim të rremë.

Rasti i R.H - Prokuroria i kërkon të dëmtuarit paraqitjen në Polici

I dyshuar për lajmërim apo kallëzim të rremë penal, L.B., ka dal para Gjykatës në Gjilan për t’u përballur me kërkesë...

Gjykimi për vrasjen e Donjeta Pajazitajt, arrestohet për deklarim të rremë kryeplaku i fshatit Strellc

Në Gjykatën e Ferizajt, ku po zhvillohet gjykimi lidhur me vrasjen e Donjeta Pajazitajt, sot është arrestuar Haki Pajazitaj.

Arrestohet në Kosovë shtetasi i huaj, gënjeu se ishte grabitur

Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka arrestuar një shtetas turk me dyshimin për deklarim të rremë.