Postet nga: armend zemaj

Armend Zemaj vazhdon kritikat për menaxhim të pandemisë

Ish - ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka vazhduar edhe sot thumbimet kundrejt Ministrisë së Shëndetësisë që tashmë udhëhiqet nga Arben Vitia.

Zemaj kritikon Qeverinë për vdekjet nga COVID-19

Ish-ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka kritikuar Qeverinë aktuale për menaxhimin e pandemisë COVID-19 në Kosovë.

Zemaj: 100 mijë vaksina anti COVID-19 do të vijnë në qershor

Ish-ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka njoftur se janë siguruar 100 mijë e 620 vaksina anti COVD-19 për qytetarët e Kosovës.

Zemaj: Sonte vijnë 24 mijë dozat e para të vaksinës për të cilat kemi punuar shumë

Ish-ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka reaguar pas njoftimit për ardhjen sonte të kontingjentit të parë të vaksinave kundër COVID-19.

Zemaj i dorëzon postin Vitisë

Ish ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj i ka dorëzuar postin e ministrit të Shëndetësisë, ministrit të ri Arben Vitia.

Zemaj u shkruan COVAX-it e misioneve diplomatike, ankohet pse nuk erdhën vaksinat anti-COVID-19 më 17 mars

Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate ka njoftuar për letrën e ministrit në detyrë të Shëndetësisë dërguar mekanizimit COVAX, misioneve të ndryshme ...

Vaksinimi i stafit shëndetësor, Zemaj falënderon Shqipërinë dhe kritikon ndërkombëtarët

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka falenderuar Shqipërinë për vaksinimin e një pjese të stafit shëndetësor të Kosovës.

Zemaj bisedoi me ministrin e Izraelit për sigurimin e vaksinave antiCOVID

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka mbajtur një takim virtual me homologun e tij nga Izreali, Yuli Edelstein, për gjendjen e pandemisë, përkushtimin, të ...