array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=0"
 }
}

LDK ende nuk e ka bërë publike marrëveshjen për koalicion me Listën Serbe

Të paktën në tri deklarime publike, para mediave, zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), premtuan se do ta publikojnë  marrëveshjen në mes kësaj partie ...

Rrenë

Rrena mediale për reagimin e Vjosa Osmanit rreth vdekjes së 26 vjeçarit nga Gjilani

Vdekja e 26 vjeçarit nga Gjilani në karantinën në Qendrën e Studentëve në Prishtinë mes thirrjeve për përgjegjësi dhe zbardhje të rastit, ka pë...

Arbresh.info
Rrenë

Pështjellimet e Behgjet Pacollit për karantinimin në konvikt

Deputeti nga radhët e Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli i ka ndryshuar fjalët sa i përket karantinimit të tij në konvikt të Qendrës së ...

Behgjet Pacolli
Me kos

Alarmi i rremë për kërcënimin me arrest të Pacollit

Një deklaratë e ushtruesit të detyrës për Punë të Brendshme, Xhelal Sveçla të thënë mbrëmë në rast të thyerjes së vetizolimit të liderit të AKR-së ...

Hashim Thaçi, Behgjet Pacolli dhe Jetlir Zyberaj
Me kos

LDK-ja i ndërron fjalët për numrin e ministrive

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka ndërruar qëndrim sa i përket numrit të ministrive që pritet t’i ketë qeveria e drejtuar nga ta, në rast se ...

LDK, Isa Mustafa
Qëndrim i ndërruar

Albin Kurti mban fjalën për CV-të e anëtareve të bordeve

Të enjten në emisionin “Jeta në Kosovë”, kryeministri Albin Kurti dha një premtim publik, dërgimin e CV-ve të të gjithë anëtarëve të emëruar nëpër ...

Albin Kurti, kryeministër në detyrë
E vërtetë