array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Naser Sertolli

Naser Sertolli

Naser Sertolli i është bashkuar BIRN-it që nga 1 janari 2016, pas një përvoje 16-vjeçare si gazetar, përkthyes e redaktor në të përditshmen Zëri.Naseri ka diplomuar në Fakultetin Filologjik, dega Gjuhë dhe Letërsi Frënge, të Universitetit të Prishtinës. “Jeta e njeriut s’është gjë tjetër pos një përpjekje deri në fundin e saj për të larë borxhe”, është moto e tij për jetën. Në punë i parapëlqen çështjet sociale, të drejtësisë dhe botës. Naseri është i martuar dhe me dy djemtë e tij është fans i FC Barcelona. Nuk e ka të qartë pse organizohet gara për Topin e Artë përderisa topi vazhdon të sillet nëpër këmbët e Lionel Messi.

10 të lënduar në aksidentin mes 5 automjeteve në Abri të Epërme

Nënpresidentja e Shteteve të Bashkuara infektohet me COVID-19

Albulena Haxhiu

Nënshkruhet traktati për transferimin e të dënuarve danezë për të vuajtur dënimin në Kosovë

Emmanuel Macron rizgjidhet president i Francës

Zgjedhjet në Francë, deri në ora 17 :00 votuan mbi 63 për qind e votuesve

Reagon Haradinaj pas raportit të Freedom House që e etiketon si figurë të lidhur me krim të organizuar dhe korrupsion

Macron dhe Le Pen do të përballen në rrethin e dytë zgjedhor

Zgjedhjet presidenciale në Francë, deri në ora 17:00 votuan 65 % e votuesve

Kërcënimi me vrasje ndaj Dick Martyt, politikani zviceran thirrje Vuçiqit: Ndaloni nxitjen e dhunës dhe urrejtjes!

FOTO: Dragashi mbulohet nga bora

Prizren, arrestohet babai që kishte kërcënuar djemtë, ishte nisur i armatosur drejt tyre

Vuçiq: Në zgjedhjet presidenciale kam fituar ndërmjet 59.9 dhe 60.1 për qind të votave

Vuçiq: Në zgjedhjet presidenciale kam fituar ndërmjet 59.9 dhe 60.1 për qind të votave

CeSID: Vuçiq kryeson bindshëm me 59.8%

Huliganizmi në stadiumin e Gjilanit, arrestohen edhe 3 të dyshuar

VIDEO - Momenti kur portieri i Ballkanit goditet me shkelm në kokë nga tifozi gjilanas