array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Naser Sertolli

Naser Sertolli

Naser Sertolli i është bashkuar BIRN-it që nga 1 janari 2016, pas një përvoje 16-vjeçare si gazetar, përkthyes e redaktor në të përditshmen Zëri.Naseri ka diplomuar në Fakultetin Filologjik, dega Gjuhë dhe Letërsi Frënge, të Universitetit të Prishtinës. “Jeta e njeriut s’është gjë tjetër pos një përpjekje deri në fundin e saj për të larë borxhe”, është moto e tij për jetën. Në punë i parapëlqen çështjet sociale, të drejtësisë dhe botës. Naseri është i martuar dhe me dy djemtë e tij është fans i FC Barcelona. Nuk e ka të qartë pse organizohet gara për Topin e Artë përderisa topi vazhdon të sillet nëpër këmbët e Lionel Messi.

Arrestohet 16-vjeçari, dyshohet për disa vjedhje në biznese të Tiranës

Aksident mes tri veturave në Prishtinë, ushtarët e FSK-së ndihmojnë ekipet mjekësore

Abramovich dhe negociatorët ukrainas kanë pasur simptoma të helmimit

Koalicioni i drejtuar nga partia e Abazoviqit fiton zgjedhjet në Ulqin

Abazoviq: Shpresoj se Qeveria e Malit të Zi do të formohet brenda 10-15 ditësh

Prishtinë, babai raporton zhdukjen e dy vajzave të mitura

Hulumtim: Vendimi për veturën që "përplasi" institucionet e sigurisë dhe të drejtësisë në Pejë

Aktakuzë kundër Haki Rugovës, ish-nënkryetarit të Komunës së Istogut dhe zyrtarit të Gjeodezisë dhe Kadastrës

Presidentja Vjosa Osmani pranon letër urimi nga presidenti Joe Biden

Gjykata e Pejës vendosi për zyrtarin policor të arrestuar për dhunim, shantazh e incizim të paautorizuar

Shqiptarët në Mal të Zi synojnë ngritje në përfaqësim në Qeverinë e re

Vjosa Osmani pas takimit me Escobarin dhe Lajçakun: Serbia bllokuese e progresit në dialog

Sheshi ne Prishtine

Prishtinë, dhunë psikike dhe kanosje përmes SMS-ve nga ish-bashkëshorti

Shkarkohet drejtori i përgjithshëm i RTK-së, Ngadhnjim Kastrati

VIDEO: Ish-deputeti serb e theu kutinë e votimit