Postet nga: vlorë

Në Vlorë gjenden tre makina në det

Mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës janë gjetur tre makina në det.

Sulmoi vajzën dhe gruan e xhaxhait, arrestohet i dyshuari

Policia e Shtetit ka njoftuar se në fshatin Gumenicë të Vjetër të Vlorës ka arrestuar personin i cili dyshohet se ka goditur me sende të forta gruan dhe ...

Tre të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Vlorë

Tre persona dyshohet se kanë mbetur të plagosur nga disa të shtëna në zonën e Plazhit të Vjetër në qytetin bregdetar të Vlorës.

Vlorë, vdes gruaja që u plagos nga shpërthimi i bombolës së gazit

Në spitalin e Tiranës ka vdekur 42-vjeçarja, M. Selimi, e cila mbeti e plagosur si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit në shtëpinë e ...

Konfiskohen 48 kilogramë kanabis në Vlorë

Policia e Shtetit në Vlorë ka finalizuar operacionin policor "Prita" duke goditur një tjetër tentativë në fushën e kultivimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike.

Pakoja me tritol rikthen frikën nga atentatet në Vlorë

Një shofer zbuloi rastësisht një pako me eksploziv në mes të një prej rrugëve kryesore të Vlorës në lagjen “10 Korriku”. Shoferi që pa pakon në rrugë njoftoi ...

Vlorë, nipi dyshohet për vrasjen e gjyshit për t’ia marrë 1 milion lekë

Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë, ku nipi dyshohet se ka vrarë gjyshin e tij.

Arrestohet në Vlorë kosovari i kërkuar për terrorizëm

Policia e Shtetit ka arrestuar në Vlorë shtetasin e Kosovës, F.D, i cili ka tentuar të kalojë kufirin shqiptar me dokument të falsifikuar.