Postet nga: Vdekje

Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

Një rast i vdekjes së dyshuar është iniciuar në Ferizaj.

Bullgari: Nëntë të moshuar vdesin si pasojë e zjarrit në një shtëpi kujdesi

Nëntë persona të moshuar kanë vdekur si pasojë e zjarrit në një shtëpi kujdesi në lindje të Bullgarisë, kanë thënë zyrtarët.

Prishtinë, goditet për vdekje këmbësorja 57-vjeçare

Një 57-vjeçare është goditur nga një veturë rreth orës 17:30 në lagjen "Veternik", në Prishtinë.

Gjendet një person i vdekur në Drenas, policia po heton rastin

Një person është gjetur pa shenja jetë në mesditën e djeshme në Drenas, njofton Policia e Kosovës.

Të paktën 58 të vdekur nga përleshjet në një burg në Ekuador

Të paktën 58 të burgosur janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur gjatë përleshjeve që ndodhë gjatë natës në burgun Penitenciaria del Litoral në Ekuador, tha ...

Policia jep detaje për trupin e pajetë që u gjet në liqenin e Badovcit

Dje rreth orës 13:48 një burrë kishte raportuar për vërejtjen e një trupi të pajetë në Liqenin e Badovcit.

Përplaset një cisternë karburanti në Sierra Leone, të paktën 84 të vdekur

Të paktën 84 njerëz vdiqën të premten pasi një cisternë karburanti shpërtheu në një periferi të kryeqytetit të Sierra Leone, Freetown, sipas autoriteteve në Afrikën Perë...

Lutfi Haziri: Përveç zbardhjes së rastit për Astrit Deharin, të zbardhet edhe vdekja e Agon Musliut

Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri ka kërkuar nga qeveria që përpos zbardhjes së vdekjes të aktivistit Astrit Dehari të zbardhet edhe rasti i Agon Musliut, i cili vdiq ...