Postet nga: uran ismaili

Çfarë thotë Uran Ismaili për kandidaturën e Memli Krasniqit? 

Kandidati i PDK-së për komunën e Prishtinës, Uran Ismaili, në emisionin “Argument Plus” ka folur lidhur me kandidaturën e Memli Krasniqit për kryetar të PDK-së. 

Uran Ismaili, kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës

Uran Ismaili ka zyrtarizuar kandidaturën e tij për kryetar të Prishtinës për zgjedhjet lokale që do të mbahen në vjeshtë.

Uran Ismaili: Qytetarët e Kosovës blejnë barna më shtrenjtë se qytetarët e Shqipërisë, Malit të Zi e Maqedonisë së Veriut

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Uran Ismaili në seancën e Kuvendit të Kosovës ka thënë se qytetarët vazhdojnë të blejnë barna shumë më ...

Ismaili reagon për mosvaksinimin e qytetarëve të dielën

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe deputeti i PDK-së, Uran Ismaili, ka reaguar për mos vaksinimin e qytetarëve kundër COVID-19 gjatë ditës së sotme.

Ismaili: Do bëjmë opozitën

Kandidati për deputet nga Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Uran Ismaili pas rezultateve të zgjedhjeve të 14 shkurtit, tha e kanë të qartë mesazhin e qytetarëve, andaj edhe ...

Ismaili: Çdo familje në Kosovë ta ketë mjekun familjar

Ish-ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka thënë se me qeverisjen e Partisë Demokratike të Kosovës, do të investohet në kujdesin primar, duke fuqizuar qendrat e mjekë...

Zotimi i Qeverisë se ka siguruar vaksinat anti-COVID, reagon ish ministri i Shëndetësisë

Ish ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka reaguar lidhur me deklarimet e Qeverisë se ka siguruar 500 mijë vaksina anti-Covid-19 nga kompania Pfizer-BioNTech.

Uran Ismaili kërkon që PDK të organizohet për Kadri Veselin dhe Hashim Thaçin

Këshilli Drejtues i Partisë Demokratike të Kosovës e ka mbajtur sot takimin përmbyllës.