Postet nga: aheng familjar

Shkuan në aheng për të festuar, hajnat ua thyejnë veturën dhe i vjedhin çantën

Një burrë dhe një grua në Prishtinë të enjten rreth orës 22:30 kanë raportuar se derisa kishin qenë në një aheng familjar në një restorant, persona të panjohur u kanë ...

Skenderaj, sekuestrohet një armë zjarri dhe intervistohet një 18-vjeçar nga Policia

Policia e Kosovës e ka sekuestruar sot një armë zjarri në Skenderaj pas pranimit të informatës se janë dëgjuar disa të shtëna.

Dyshohet se gjuajti me kallashnokov në aheng, arrestohet burri nga Gjakova

Një burrë në Gjakovë është arrestuar nën dyshimin se kishte shtënë me armë zjarri në një aheng familjar.

Publikoi videon në rrjete sociale duke gjuajtur me armë, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Policia e Kosovës ka identifikuar një person në Gjilan, pasi i njëjti ishte parë në një video në rrjetet sociale duke gjuajtur me armë në një aheng familjar.

Gjuajtën me armë në ahengje, arrestohen 4 persona

Policia e Kosovës ka arrestuar 4 persona në raste të ndryshme për përdorim të armës në ahengje familjare. Të gjithë të dyshuarit janë liruar në procedurë të ...

Të shtëna në një aheng në Shtime, shoqërohet në Polici një 38-vjeçar

Një 38-vjeçar me inicialet F.S., është  shoqëruar në stacionin e policisë në Shtime pasi dyshohet se ai ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar ...

Të shtëna armësh në një aheng familjar në Gjakovë, arrestohen katër të dyshuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona janë arrestuar si të dyshuar pasi në një aheng familjar në fshatin Ujz në Gjakovë, kishte pasur të shtëna ...

Shtiu me armë zjarri në aheng familjar, arrestohet i dyshuari

Është arrestuar një person nën dyshimin se i njëjti në një aheng familjar kishte shtënë me armë zjarri.