Postet nga: Te shtena me arme zjarri

Të paktën 6 të vrarë nga të shtënat në një shkollë në SHBA

Të paktën tre fëmijë dhe tre të rritur u vranë pas të shtënave me armë zjarri në një shkollë private të krishterë në Neshville në shtetin Tenesi ...

Qëllohet me armë zjarri objekti i Top Channel, vritet punëtori i sigurimit

Në orët e para të ditës së sotme, në drejtim të objektit të televizionit shqiptar Top Channel në Tiranë është qëlluar me armë zjarri.

Fushë-Kosovë, konflikt fizik mes dy personave, pati edhe të shtëna me armë zjarri

Një rast i të shtënave me armë zjarri ka ndodhur sonte në një lokal në Fushë-Kosovë.

Të shtëna me armë zjarri në Pejë

Të shtëna me armë zjarri ka pasur mëngjesin e sotëm në rrugën “Bill Clinton” në Pejë.

Policia jep detaje për tentim vrasjen e mbrëmshme në Prishtinë

Mbrëmë rreth orë 23:00 është raportuar për gjuajtje me armë zjarri në rrugën “Hilmi Rakovica” në Prishtinë.

Të shtëna më armë zjarri në Fushë-Kosovë

Sonte rreth orës 20:00 është raportuar për të shtëna me armë zjarri në rrugën "Nënë Tereza"  në Fushë-Kosovë.

Të shtëna me armë në veri, Policia thotë se mund të jenë në ndonjë aheng

Të shtëna me armë janë dëgjuar pasditen e sotme në rrethinën e Zveçanit, në veri të Kosovës.

Policia jep detaje për incidentin me të shtëna me armë zjarri në Zubin Potok

Të shtëna me armë janë dëgjuar në orët e mbrëmjes në Zubin Potok, më saktësisht në zonën e fshatit Bube.