Postet nga: të dyshuarit

Arrest shtëpiak për tre të dyshuarit për sulmin ndaj gazetarit Valon Syla

Departamenti Special i Gjykatës së Prishtinës ka vendosur që tre të dyshuarve për sulmin ndaj gazetarit Valon Syla, masën e paraburgimit t’ua zëvendësojë ...

Policia identifikon 6 të dyshuar për vrasjen e biznesmenit në Shëngjin, motivi dyshohet të jetë gjakmarrja

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shqipërisë, Muhamet Rrumbullaku, ka deklaruar se janë identifikuar 6 të dyshuar për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj.

Katër të arrestuar në 24 orë nën dyshimin për dhunë në familje

Pesë raste të dhunë në familje janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Vrasja në Fushë Kosovë, arrestohen dy persona

Një burrë 41-vjeçar është vrarë mbrëmë në rrugën Pjetër Budi në Fushë Kosovë.

Sveçla publikon emrat e të dyshuarve për drogë, kërcënime ndaj policisë e qytetarëve në veri

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka bërë publik emrat e pronarëve siç thotë ai të laboratorëve të drogës në veri të vendit.

Arrestohen dy të dyshuarit që po kërkoheshin nga policia për tentim vjedhje në një market në Prishtinë

Dy 23-vjeçarë, me inicialet R.J., dhe L.S., të cilët ishin në kërkim të policisë nën dyshimin për kryerje të veprës penale tentim ...

Dy burra arrestohen pas përfshirjes në një rrahje me një grua në Prishtinë

Dy burra në Prishtinë janë arrestuar nën dyshimin se janë përfshirë në një rrahje me një grua gjatë ditës së djeshme.

Arrestohen dy personat që dyshohet se rrahën pronarin e barnatores "Rexall"

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka dërguar në mbajtje dy persona të dyshuar për rrahjen e pronarit të barnatores "Rexall" në Prishtinë.