Postet nga: policia e rajonit te Gjakoves

VIDEO - Vetura përplaset për mbrojtëset e urës në Korenicë të Gjakovës, dyshohet se vozitësin e zuri gjumi

Një aksident me lëndime të lehta trupore është regjistruar mëngjesin e sotëm në Policinë Rajonale të Gjakovës.

Polici i Kosovës dyshohet se nën ndikim të alkoolit fjaloset me disa qytetarë

Një zyrtar policor në Gjakovë, është suspenduar pasi që i njëjti dyshohet se nën ndikim të alkoolit është fjalosur me disa qytetar.

Dëshmi për neglizhencën e Prokurorisë së Gjakovës në rastin e vdekjes së Dëshira Lulashit

Tre muaj zgjati bartja e dosjes së vdekjes së Dëshira Lulashit mes Prokurorisë dhe Policisë nga Prishtina në Gjakovë.

Policia e Gjakovës nis hetime tetë muaj pas vdekjes së Dëshira Lulashit

Pas tetë muajsh, Policia e Rajonit të Gjakovës ka njoftuar se kanë iniciuar rast për vdekjen e mistershme të Dëshira Lulashit.

Skandal: Edhe pas 9 muajve asnjë veprim për vdekjen e 32 vjeçares

Më shumë se tetë muaj i janë dashur Prokurorisë dhe Policisë në Gjakovë të trajtojnë rastin e vdekjes së mistershme të Dëshira Lulashit.

Gjakovë, arrestohen dy persona për mundësim prostitucioni

Dy burra janë prangosur për mundësim apo detyrim të prostitucionit.

Rahovecasi gjuan me kallashnikov në dasmë

Pas një ahengu familjar një burrë është arrestuar për gjuajtje me armë.

Gjakovë, vëllezërit përleshen mes vete

Tre vëllezër janë rrahur mes vete mbrëmjen e kaluar.