Postet nga: policia e rajonit te Gjakoves

Përleshje e plagosje para një lokali në Gjakovë

Tre persona janë arrestuar nga policia orët e para të mëngjesit të djeshëm, dy prej tyre janë plagosur e lënduar.

Rrahën nënën dhe dy vëllezërit, arrestohen dy vëllezër tjerë në Malishevë

Katër vëllezër dhe nëna e tyre janë përfshirë në një mosmarrëveshje në Malishevë.

Gjakovë: Autobusi përplaset me kamionin disa të lënduar

Një aksident ka ndodhur para disa minutave në Rakovinë të Komunës së Gjakovës.

Parkimi i veturave sherr për rrahjen në Gjakovë

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi kanë rrahur një person tjetër.

Gjakovari i dyshuar kërcënoi katër policë, arrestohet

Policia ka arrestuar një person në Gjakovë, nën dyshimin se i njëjti kërcënoi katër policë.

Arrestohet pasi i shkëput telin e rrymës një personi

Një person është arrestuar mëngjesin e djeshëm në Malishevë pasi që i njëjti sipas policisë dyshohet se ka shkaktuar rrezik të përgjithshëm.

Gjakovë - Kërcënoi gruan dhe vajzën e tij, arrestohet

Një burrë është arrestuar nga policia nën dyshimin se ka kërcënuar gruan dhe vajzën e tij.

Zbardhen rrethanat e vrasjes në Gjakovë konflikti nisi 15 vite më parë

Në emisionin “Drejtësia në Kosovë” u transmetua reportazhi dhe aksioni i prokurorisë dhe policisë në lidhje me ngjarjes e së martës mbrëma ku në fshatin Marmullë të ...