Postet nga: nol nushi

Drejtori i RTK-së tregon a pati përleshje fizike mes Tomë Gashit e Nol Nushit

Drejtori i RTK-së, Ngadhnjim Kastrati, përmes një postimi në Facebook ka mohuar lajmet e publikuara në disa portale se ka pasur përleshje fizike në mes të avokatit Tomë ...

Policia e Kosovës shihet pranë objektit të RTK-së (FOTO)

Një lajm ka qarkulluar në media se asamblisti në Komunën e Prishtinës nga radhët e PSD-së, Nol Nushi dhe avokati Tomë Gashi janë përleshur në studion ...

Avokati Tomë Gashi e zyrtari i PSD-së, Nol Nushi, flasin rreth incidentit pas debatit televiziv

Një "përplasje" ka ndodhur mes avokatit Tomë Gashi dhe anëtarit të Asamblesë Komunale të Prishtinës nga radhët e PSD-së, Nol Nushi, pas një debati televiziv në ...

Nushi: Deklaratat e Sfeçlës tregojnë sa ‘paranoikë’ janë VV-ja

Anëtari i Asamblesë Komunale të Prishtinës nga radhët e PSD-së, Nol Nushi, ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit të Vetëvendosjes, Xhelal Sfeçla, i cili ka ...

Edhe asamblist në Prishtinë, edhe shef i kabinetit të Kryetarit në Kamenicë

Nol Nushi, asamblist në Kuvendin Komunal të Prishtinës, nga sot do të jetë edhe shef kabinetit të kryetarit të Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastratit.

Telashet e Shpend Ahmetit për Shumicën në Asamblenë Komunale

Qeverisja e këtij mandati për Shpend Ahmetin në krye të Prishtinës mund të kthehet në një ‘deja vu’ të mandatit të parë.

Vetëvendosja Shpall Zgjedhjet e Brendshme

Dy muaj para mbajtjes së zgjedhjeve lokale, Lëvizja Vetëvendosje nisi sot procesin e brendshëm të përzgjedhjes së kandidatëve për kryetarë komunash dhe asamblistë.

Ndalohet nga Policia Aktivisti i VV-së Nol Nushi

“Vetëvendosja” në njoftimin e saj bën me dije se Nol Nushi u arrestua sot në orët e mbrëmjes pa paralajmërim.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!