Postet nga: marihuanë

Ferizaj, i dyshuari pasi u kap me drogë lirohet në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar pasi gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike e ...

Policia gjen drogë të fshehur te motori i një veture, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi te motori i veturës së tij është gjetur një kilogram marihuanë.

Gjilan, arrestohen dy të dyshuar për transport të drogës

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Gjilan nën dyshimin se kanë transportuar lëndë narkotike.

Mbi 11 kg marihuanë në veri, 30 ditë paraburgim për shtetasin serb

30 ditë paraburgim është masa e caktuar ndaj shtetasit të Serbisë që është arrestuar dje në Mitrovicën e Veriut, nën dyshimin për posedim të mbi 11 kilogramë substancë narkotike ...

Kapen 520 kg marihuanë në Serbi (FOTO)

520 kilogramë marihuanë, e paketuar në 134 pako, janë kapur nga policia në Nish të Serbisë, të cilat, siç raportojnë mediat atje, dyshohet se në territorin serb, janë futur nga Kosova. Në ...

Sekuestrohet marihuanë në Prishtinë, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të cilit i janë gjetur 8 qese me marihuanë me peshë totale prej 6.9 gram.

Malishevë, arrestohet pasi i gjenden dy armë dhe marihuanë

Një person është arrestuar në Malishevë pasi që të njëjtit gjatë kontrollit në veturën dhe në shtëpinë e tij, i janë gjetur dy pushkë gjuetie dhe substancë ...

Pamje - Sekuestrohen rreth 75 kg marihuanë, arrestohen 5 persona

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona dhe ka konfiskuar rreth 75 kilogramë substancë narkotike e llojit marihuanë gjatë operacioni, ‘Bardhoshi’ në Prishtinë.