Postet nga: marihuanë

Policia gjen bimë kanabisi, marihuanë dhe para te shtëpia e të dyshuarit në Llaushë të Skenderajt

Është arrestuar i dyshuari për shkak se njësitë relevante policore gjatë bastisjes së shtëpisë së tij, objektet përcjellëse dhe parcelave të pronës së tij ...

Arrestohen tre persona në Bresalc të Gjilanit, iu gjetën në veturë substanca narkotike

Tre persona janë arrestuar në fshatin Bresalc të Gjilanit pasi që gjatë kontrollit të veturës së tyre janë gjetur dhe konfiskuar substanca narkotike.

Policia në Podujevë konfiskon armë të gjata e marihuanë në shtëpinë e një të dyshuari

Policia e Kosovës ka konfiskuar dy armë të gjata të llojit, AK-47 dhe MP-40, 32 fishekë, 9 gëzhoja dhe 59.26 gramë substancë të dyshuar të llojit marihuanë në shtëpinë e ...

Gjykata vendos për 28-vjeçarin nga Skenderaj që u kap me rreth 60 kg marihuanë

Gjykata e Mitrovicës i ka caktuar një muaj paraburgim të dyshuarit nga Skenderaj që u kap me rreth 60 kg marihuanë.

Heroinë, marihuanë e metadon gjenden në banesën e të arrestuarit në Prishtinë

5 qese me narkotikë, që dyshohet të jetë heroinë, me peshë 17.60 gramë, një grinder, në të cilin kishte narkotikë që dyshohet të jetë marihuanë, me peshë 3.09 gramë, dy peshore digjitale, një ...

Policia gjen kokainë, marihuanë e një armë tek tre të dyshuar në Obiliq

0.6 gram kokainë , 672.1 gramë marihuanë, një armë zjarri e disa gjëra të tjera janë sekuestruar dje në Obiliq nga Policia e Kosovës.

Arrestohen dy të dyshuar, konfiskohet marihuanë në vlerë 36 mijë euro që dyshohet se ishte destinuar për tregun turk (FOTO)

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar dhe ka konfiskuar substancë narkotike që dyshohet se është marihuanë gjatë një kontrolli në dy lokacione në Prizren.

Policia gjen në Prizren rreth 2 kilogram marihuanë, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit në një automjet në Prizren kanë hasur në rreth 2 kg substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.