Postet nga: marihuanë

Tre të arrestuar në Mitrovicën Veriore, u kapën me drogë

Në orët e para të mëngjesit, Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Mitrovicën Veriore të cilët dyshohen që posedonin sasi të kokainës ...

Iu gjetën narkotikë e armë, Policia arreston dy të dyshuar në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar në Prishtinë pasi tek të njëjtit ka gjetur më shumë se një kilogram substancë të dyshuar narkotike.

Dyshohet se transportuan marihuanë në vlerë 400 mijë euro nga Serbia për në Kosovë, arrestohen dy persona

182 kilogramë marihuanë, në vlerë 400 mijë euro, dyshohet se u transportuan nga Serbia në Kosovë.

Policia arreston tre persona në Prishtinë, gjejnë 51 qese marihuanë tek banesat e tyre

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar të enjten në Prishtinë nën dyshimin për posedim të substancave narkotike.

Policia gjen bimë kanabisi, marihuanë dhe para te shtëpia e të dyshuarit në Llaushë të Skenderajt

Është arrestuar i dyshuari për shkak se njësitë relevante policore gjatë bastisjes së shtëpisë së tij, objektet përcjellëse dhe parcelave të pronës së tij ...

Arrestohen tre persona në Bresalc të Gjilanit, iu gjetën në veturë substanca narkotike

Tre persona janë arrestuar në fshatin Bresalc të Gjilanit pasi që gjatë kontrollit të veturës së tyre janë gjetur dhe konfiskuar substanca narkotike.

Policia në Podujevë konfiskon armë të gjata e marihuanë në shtëpinë e një të dyshuari

Policia e Kosovës ka konfiskuar dy armë të gjata të llojit, AK-47 dhe MP-40, 32 fishekë, 9 gëzhoja dhe 59.26 gramë substancë të dyshuar të llojit marihuanë në shtëpinë e ...

Gjykata vendos për 28-vjeçarin nga Skenderaj që u kap me rreth 60 kg marihuanë

Gjykata e Mitrovicës i ka caktuar një muaj paraburgim të dyshuarit nga Skenderaj që u kap me rreth 60 kg marihuanë.