Postet nga: marihuanë

Policia arreston dy të dyshuar nga Shqipëria, në veturë mbanin 5kg marihuanë

Policia arreston dy të dyshuar nga Shqipëria, në veturë mbanin 5kg marihuana

Policia konfiskon 30 kilogramë marihuanë në Malishëvë, arreston një të dyshuar

Policia e Kosovës ka konfiskuar 30 kilogramë drogë të llojit marihuanë dhe ka arrestuar një të dyshuar.

Policia u gjeti mbi 30 gramë marihuanë, arrestohen 3 persona

Tre persona janë arrestuar nga Policia për posedim të substancave narkotike gjatë të dielës në Kllokot dhe në Viti.

Nëntë të arrestuar për posedim të narkotikeve në 24 orët e fundit në Kosovë

Pesë raste të posedimit të narkotikeve janë regjistruar në Policinë e Kosovës në 24 orët e fundit.

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë, u kap me mbi 3 kg drogë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar pasi i janë gjetur në veturë 3 kilogram e 100 gramë substancë narkotike që dyshohet të jetë marihuanë.

Policia arreston dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nga rajoni i Prizrenit për posedim të lëndëve narkotike.

Dosja e mbjelljes së fijeve të kanabisit në një mulli në Suharekë, të akuzuarit deklarohen të pafajshëm

Në shkurt të këtij viti, u zhvillua një operacion anti-drogë në Shirokë të Suharekës. Në katin e fundit të mullirit në Shirokë të Suharekës ishin gjetur të ...

I konfiskohen në shtëpi mbi 19 kg marihuanë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka arrestuar një 39-vjeçar në Prizren pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tj janë gjetur dhe konfiskuar 19 kilogramë e 546 gramë substancë, e cila dyshohet ...