Postet nga: liverpool

Gerrard rikthehet në Liverpool por jo si lojtar

Steven Gerrard do të rikthehet për herë të parë në Liverpool që prej kohës kur u largua si legjendë e klubit.

Futbollisti i Dortmund në radarin e Liverpool

18 vjeçari anglez, pjesë e Dortmund, Jude Bellingham po kërkohet nga Liverpool.

Rikthehet Liga e Kampionëve, vëmendja në Itali e Spanjë

Sot në program janë ndeshjet e Ligës së Kampionëve e vëmendja kryesore pritet të jetë në Itali dhe në Spanjë.

Sonte ndeshje të nxehta në Ligë të Kampionëve, Milani në vështirësi për të kaluar tutje

Pas takimeve të ditës së djeshme në Ligën e Kampionëve, edhe sonte pritet të ketë takime interesante. Shumë prej skuadrave do ta mësojnë fatin e tyre ...

Salah dhe Touchel më të mirët e muajit në Ligën Angleze

Futbollisti në top-formë i Livepool, Mohamed Salah është shpallur futbollisti i muajit  në ligën angleze të futbollit.

Firmino, do të mungojë disa ndeshje të Liverpool

Roberto Firmino do të jetë mungesa e madhe për Liverpoolin sa i takon javëve në vazhdim. Sulmuesi i të kuqve u dëmtua në ndeshjen e mesjavës ...

Liverpool-Atletico Madrid sfida kryesore në Ligën e Kampionëve

Pas sfidave të zhvilluara ditën e djeshme, sot në program është dita e dytë e xhiros së katër në Ligën e Kampionëve.

CNN - Salah lojtari më i mirë dhe më i nënvlerësuar i Premierligës ndonjëherë?

Ende është vetëm 29 vjeç, është një nga dy lojtarët më të mëdhenj të të gjitha kohërave në Premier Ligën angleze, megjithatë shtrohet pyetja shumë logjike ...