Postet nga: Atletico Madrid

Atletico Madrid fiton ndaj Bayer Leverkusenit (VIDEO)

Atletico Madrid ka shënuar një fitore mjaft të vështirë ndaj Bayer Leverkusenit, me rezultat 1-0. Ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e ...

Juventus dhe Atletico e dëshirojnë transferimin e Fergusonit

Dy gjigantët europian, Juventus dhe Atletico Madrid, janë duke e monitoruar qendërmbrojtësin Nathan Ferguson.

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Bayer Leverkusen

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Atletico Madrid – Bayer Leverkusen, e cila luhet prej orës 18:55, ne Grupin D.

Atletico Madrid dhe Valencia i ndajnë pikët (VIDEO)

Atletico Madrid dhe Valencia, i kanë ndarë pikët, duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e nëntë në La Liga.

Atletico Madrid- Real Madrid, përfundon pa fitues (FOTO)

Ka përfunduar derbi madrlien ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit, pa fitues me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e shtatë në La Liga.

Hazard flet për ndeshjen ndaj Atletico Madridit: Do të luajmë për fitore

Atletico Madrid dhe Real Madrid, do të përballen të shtunën prej orës 21:00, në stadiumin “Wanda Metropolitano”, në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Atletico Madrid mposht Mallorcan (VIDEO)

Atletico Madridi, është rikthyer te fitoret, duke e mposhtur Mallorcan, me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së gjashtë në La Liga.

Simeone: Jemi duke punuar me Diegon për të parë se ku duhet të forcohet

Atletico Madrid, e nisi mirë sezonin, duke i shënuar tri fitore radhazi, mirëpo në dy ndeshjet e fundit ka ngecur, duke e humbur një ndeshje dhe duke barazuar.