Postet nga: Largimi

Largimi i Jurgen Klopp është fatkeqësi për Liverpool-in

Lajmi se trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp do të largohet nga puna e menaxherit në fund të sezonit është një lajm bombë. Askush nuk e priste një lajm të tillë, ...

FFK: Gliha nuk do të jetë më trajner i Kombëtares së Kosovës

Federata e Futbollit e Kosovës ka bërë të ditur se Primozh Gliha nuk do të jetë më trajner i Kombëtares së Kosovës në Futboll.

Marcelo konfirmon largimin: Ishte ndeshja ime e fundit me Real Madridin

Mbrojtësi brazilian i Real Madridit, Marcelo ka konfirmuar se të shtunën luajti ndeshjen e tij të fundit me skuadrën Los Blancos, pasi fitoi titullin e 14-të të ...

Sfidat e të rinjve të diplomuar në Shqipëri në tregun e punës

Shumë të rinj që diplomohen në Shqipëri kanë vështirësi në tregun e punës dhe për pasojë një pjesë e tyre largohen jashtë vendit. Sipas të ...

Largohet një person nga Qendra Rehabilituese në Shtime

Një person që po qëndronte në Qendrën Integruese dhe Rehabilituese në Shtime, është larguar dje dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Ukraina dhe Rusia pajtohen për armëpushim 12-orësh për largimin e civilëve

Ushtria e Ukrainës është pajtuar për një armëpushim 12-orësh me Rusinë, për t'i lejuar civilët të largohen përmes korridoreve humanitare nga ky shtet.

Vietnami heq kufizimet për COVID-19 në fluturimet ndërkombëtare

Vietnami do të heqë kufizimet e tij lidhur me COVID-19 në fluturimet ndërkombëtare të pasagjerëve me të gjitha tregjet duke filluar nga 15 shkurti, pa asnjë kufizim në ...

54 afganë largohen nga Kosova për në ShBA

Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se 54 qytetarë afganë sot në mëngjes janë larguar nga Kosova për në ShBA.