Postet nga: Futbolli

Në ‘DokuFest’ do të shfaqen 24 filma të shkurtë për futbollin

Kampionati Botëror i Futbollit merr vëmendjen e shumë njerëzve një herë në katër vjet, gjatë verës.

Kosova, Nations League, Kampionatet Evropiane, Kualifikimet për Botërorin dhe Ndeshjet Miqësore në Futboll i Bashkohen Familjes Artmotion

Risitë në Artmotion nuk kanë të ndalur.

Kaosi në Tiranë, pamje nga përplasja e tifozëve

Situatë kaosi dhe rrëmuje mund të përshkruhet gjendja e mbrëmshme në Tiranë në prag të finales së Conference League, raporton Ora News.

Talenti i 12 vjeçarit nga Gjakova për futbollin

Domenik Dodaj ishte vetëm 4 vjeçar kur fillojë të luaj futboll.

Futbollistja që inkurajon vajzat të merren me këtë sport

“Futbolli është pjesa me e rëndësishme e jetës, ku përveç aktivitetit aty kam gjetur edhe familjen time të dytë”, kështu shprehet 16-vjeçarja nga Skenderaj, ...

Futbollisti i talentuar i Malishevës

Ekipi i futbollit FC Malisheva ka në radhët e saj edhe një 17-vjeçar të talentuar që është maturant në gjimnazin “Hamdi Berisha” në Malishevë.

Liga e futbollit ukrainas ndalon aktivitetin për 30 ditë pasi sulmit nga Rusia

Liga e futbollit të Ukrainës është ndërprerë për të paktën 30 ditë pasi Rusia nisi pushtimin dhe sulmin në disa qytete të Ukrainës.

Oferta fantastike, 'Pako Kampion' për Black Friday nga ArtMotion

Black Friday në ArtMotion vjen me një ofertë të jashtëzakonshme për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të kenë në shtëpitë e veta pakon më atraktive ...