Postet nga: Klinë

Arrestohet një i dyshuar për dhunimin e një gruaje në Klinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Klinë, i cili dyshohet se ka dhunuar një grua.

Armë e 52 fishekë gjenden në një shtëpi në Klinë

Njё armё, pistoletё e prodhim çekosllovak, dy karikator tё sё njëjtës armë dhe 52 fishekë tё kalibrit 7.65 mm janë gjetur në një shtëpi në Klinë.

Arrestohet një shtetase e Shqipërisë, dyshohet për trafikim me njerëz

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin për trafikim me njerëz.

Policia e Kosoves

Klinë, gruaja gjendet pa shenja jete, rasti në hetime

Të hënën policia në Klinë ka marr një raportim se në një banesë dyshohet të jetë një person pa shenja jete.

Gjuajtën me armë në ahengje, arrestohen 4 persona

Policia e Kosovës ka arrestuar 4 persona në raste të ndryshme për përdorim të armës në ahengje familjare. Të gjithë të dyshuarit janë liruar në procedurë të ...

Përgjim i telefonave e monitorim i shtëpisë brenda e jashtë, si ndodhi dorëzimi i Tush Frrokut në Polici?

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e 7 gushtit në një lokal në Klinë. Atë ditë me armë zjarri ishte vrarë A.P.

Dosja e Prokurorisë për vrasjen në Klinë: I dyshuari fillimisht e plagosi e pastaj u kthye dhe e qëlloi për vdekje viktimën

Për më shumë se një javë, Tush Frroku, i dyshuar për vrasjen në një lokal në Klinë, ishte në arrati.

Vrasja në Klinë, Gjykata vendos për paraburgim për Tush Frrokun

Gjykata e Pejës ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh ndaj Tush Frrokut, i dyshuar për vrasjen e A.P në një lokal në Klinë më 7 ...