Postet nga: kazino

I shumkërkuari i kazinove Mentor Maqani pas trajtimit në QKUK do të dërgohet në Burgun e Sigurisë së Lartë

Mentor Maqani i dorëzuar ditë më parë para organeve te sigurisë në lidhje me veprat penale organizim i lojërave të fatit dhe kontrabandës në rastin e Karaç...

Shpjegimi skandaloz i Bekë Berishës për aksionin në Karaçevë

 

Operacioni i koduar 'Blitz' përfundon me aktakuzë kundër 29 personave

Aktakuza e ngritur sot nga Prokuroria Speciale kundër 29 perosnave për veprat penale shpërlarje të parave, organizim të skemave piramidale dhe bixhoz të paligjshëm është rrejdhojë e ...

Gjakovë, Policia bastis një lokal, gjen aparate të lojërave të fatit

Policia e Kosovës ka kryer bastisje në një lokal në fshatin Brekoc të Gjakovës nën dyshimin për kryerjen e veprës penale - organizim i skemave ...

FOTOGALERI: Shkatërrimi i rrjetit të kazinove në Karaçevë

Zona neutrale e Karaçevës sot u zgjua mes rrënojash të kazinove që vepronin kundërligjshëm tash e sa kohë.

Pamje - Konfiskohen aparaturat e kazinove në Karaçevë para se të rrënohen objektet

Aksioni i Policisë së Kosovës në fshatin Karaçevë të Komunës së Kamenicës është duke vazhduar.

Pamje - Nis rrënimi i kazinove në Karaçevë

Aksioni i Policisë së Kosovës në fshatin Karaçevë të Komunës së Kamenicës është duke vazhduar.

Prokuroria jep detaje për aksionin në fshatin Karaçevë