Postet nga: Ismet Munishi

Munishi pas barazimit ndaj Dritës: Iu tregova se kush është baba

Gjilani ka barazuar me rezultat 1-1, ndaj Dritës, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në Superligë.

Ismet Munishi dënohet nga FFK-ja pas deklaratave publike në emision sportiv

Trajneri i klubit të SC Gjilanit, Ismet Munishi është dënuar nga komisioni disiplinor i Federatës së Futbollit të Kosovës, pas deklaratave publike të bërë në një ...

Ismet Munishi i lumtur pas fitores ndaj Feronikelit

Gjilani ka shënuar fitore minimale me rezultat 1-0, ndaj Feronikelit në kuadër të xhiros së 28-të në Superligën e Kosovës.

Ismet Munishi trajner i KF Gjilani

Skuadra e Gjilanit në futboll, është bërë me trajner të ri pas largimit të Bylbyl Sokolit.

Munishi pas largimit nga Ballkani: Jam shumë krenar për punën time

Ballkani ka njoftuar se e ka shkarkuar Ismet Munishin nga posti i trajnerit.

Zyrtare: Ballkani e shkarkon Ismet Munishin

Klubi i futbollit Ballkani ka njoftuar se e ka shkarkuar trajnerin e kësaj skuadre Ismet Munishi.

Munishi i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë: Jemi në Kosovë dhe i dimë të gjitha

Ballkani ka pësuar humbje me rezultat 2-1, nga Prishtina në kuadër të xhiros së 18-të në Superligën e Kosovës.

Ismet Munishi pas humbjes nga Drita: Jam shumë i kënaqur me ndeshjen dhe me referimin

Ballkani ka pësuar humbje me rezultat 2-1, nga Drita në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës.