Postet nga: FC Ferizaj

Zyrtare: Ismet Munishi prezantohet te Ferizaj

Ismet Munishi është edhe zyrtarisht trajner i Ferizajt.

Kush do të luajë në Superligën e Kosovës në sezonin e ardhshëm, Ferizaj apo Liria?

Ndeshja e barazhit që përcakton skuadrën e dhjetë që do të luajë në Superligën e Kosovës sezonin e ardhshëm, zhvillohet sot mes Ferizajt dhe Lirisë.

Trepça ’89 fiton me rezultat të thellë ndaj Ferizajt

Trepça ’89 ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Ferizajt me rezultat 5-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Superligën e Kosovës ...

Flamurtari e mposht Ferizajn

Flamurtari ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Ferizajt me rezultat 3-2, në kuadër të xhiros së 27-të në Superligën e Kosovës.

Trajneri i Ferizajt thotë se e merituan fitoren ndaj Ballkanit

Trajneri i Ferizajt, Burim Qerkini nuk është ndarë i kënaqur me barazimin ndaj Ballkanit.

Ballkani barazon me Ferizajn dhe zbret në vendin e 4

Ballkani ka dështuar të fitojë ndaj Ferizajt, duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Ferizaj e demolon Trepçen ’89 (VIDEO)

Ferizaj ka shënuar fitore me rezultat të thellë 4-0, ndaj Trepçës ’89, në kuadër të xhiros 22-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Ferizaj shënon fitore të madhe ndaj Llapit (FOTO)

Ferizaj e ka befasuar Llapin, duke shënuar një fitore të rëndësishme me rezultat 2-0, e vlefshme për xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës.