Postet nga: bekim isufi

Bekim Isufi: Fitore e merituar ndaj Llapit

Trajneri i Ballkanit, Bekim Isufi ka deklaruar se skuadra e tij e meritoi fitoren ndaj Llapit.

Isufi thotë se barazimi me Dritën ishte epilog real

Drita dhe Ballkani i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultatin 0-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e  katërt në Superligë.

Bekim Isufi flet pas fitores dramatike ndaj Ulpianës

Ballkani ka shënuar fitore të vështirë ndaj Ulpianës me rezultat 3-2.

Bekim Isufi tregon sesi ia dolën të mposhtin Prishtinën

Ballkani e ka mposhtur Prishtinën me rezultat 0-1, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kuadër të xhiros së dytë në Superligë.

Zyrtare: Bekim Isufi trajner i Ballkanit

Ballkani ka zyrtarizuar trajnerin e ri për sezonin 2021/2022.

Rritja e futbollit të Kosovës, domosdoshmëri për investime në infrastrukturë

Ndërsa ekipi kombëtar i futbollit i Kosovës bëhet gjithnjë e më i fortë, duke sfiduar të gjitha pritshmëritë, menaxherët dhe ekspertët thonë se ...

VIDEO - Trajneri Bekim Isufi flet për stërvitjet dhe transferet dimërore të futbollistëve

Disa klube kosovare të Superligës në futboll kanë nisur fazën e përgatitjeve pas një pushimi disajavor që kur përfundoi sezoni vjeshtor i kampionatit, por një trajner ...

Bekim Isufi jep dorëheqje nga posti i trajnerit në KF Drita

Trajneri gjilanas, Bekim Isufi, ka dhënë dorëheqja nga posti i trajnerit të klubit KF Drita nga Gjilani pas humbjes së tretë rresht në Ipko Superliga e Kosovës.