Postet nga: Barcelona

Zhegrova: Nuk do të ndalem deri sa të luaj për Barcelonën

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës që luan për Basel, Edon Zhegrova është shprehur se nuk do të ndalet deri sa një ditë të luaj për Barcelonë...

Barcelona ia organizoj konferencën përshëndetëse nga futbolli Kun Aguros

Sulmuesi i njohur argjentinas, Kun Aguero pritet që nesër zyrtarisht të pensionohet nga futbollit aktiv pas problemeve që i janë shfaqur me zemër javëve të fundit.

Sonte përmbyllet faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, priten takime interesante

Pas ndeshjeve të mbrëmshme edhe sot zhvillohen disa takime në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe pritet të mësohen edhe skuadrat tjera që do të ...

Barcelona me një mungesë të madhe kundër Bayernit

Ekipi i Barcelonës nesër zhvillon njërën ndër ndeshjet më të rëndësishme të sezonit.

Sulmuesi i Manchester City në planet e Barcelonës

Sulmuesi spanjoll i Manchester City, Ferran Torres duket se do të jetë objektivi kryesor i Barcelonës gjatë afatit kalimtar të Janarit.

Sulmuesi i Manchester United mund t'i bashkohet Barcelonës

Futbollisti i Manchester United, Edison Cavani pritet që në përfundim të kontratës së tij  që i skadon në verën e vitit 2022, t'i bashkohet Barcelonës si lojtar ...

Një lajm i mirë për tifozët e Barcelonës lidhur me transferimet e futbollistëve

Tifozët e Barcelonës tashmë mund të jenë të lumtur pasi të simpatizuarit e tyre, mund të transferojë futbollistë të ri gjatë merakos dimërore dhe verore.

Bayern-Barcelona mund të luhet pa praninë e tifozëve

Ndeshja e Ligës së Kampionëve midis Bayern dhe Barcelonës mund të luhet pa praninë e tifozëve për shkak të masave anti-COVID-19.