Postet nga: Ansu Fati

Barcelona me një mungesë të madhe kundër Bayernit

Ekipi i Barcelonës nesër zhvillon njërën ndër ndeshjet më të rëndësishme të sezonit.

Një lajm i mirë për tifozët e Barcelonës lidhur me transferimet e futbollistëve

Tifozët e Barcelonës tashmë mund të jenë të lumtur pasi të simpatizuarit e tyre, mund të transferojë futbollistë të ri gjatë merakos dimërore dhe verore.

VIDEO - Ansu Fati feston golin së bashku me mjekun që e ndihmoi të shërohej

Pas 10 muajve apo më saktësisht 322 ditëve sulmuesi spanjoll Ansu Fati u rikthye të luajë pas lëndimit të tmerrshëm që e kishte pësuar në sezonin e ...

VIDEO - 10 muaj pas lëndimit Ansu Fati rikthehet me gol

Barcelona ka shënuar fitore me rezultat 3-0 ndaj Levantes, ndeshje e vlefshme për xhiron e shtatë në La Liga.

Zyrtare: Ansu Fati e merr numrin 10 te Barcelona

Barcelona edhe zyrtarisht e ka zyrtarizuar se kush do të jetë pasues i Messit te Barcelona.

Barcelona i vendos klauzolë marramendëse Ansu Fatit

Sulmuesi anësor i Barcelonës, Ansu Fati prej këtij sezoni iu është bashkuar ekipit të parë nga Barcelona B.

Barcelona po e mposht Leganesin (VIDEO)

Barcelona e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi minimale 1-0, ndaj Leganesit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29-të në La Liga.

Juventus kërkon Ansu Fatin në shkëmbim për Pjanicin

Juventus dhe Barcelona, janë në bisedime për shkëmbimin e lojtarëve Miralem Pjanic- Arthur Melo.