Postet nga: Barcelona

Barcelona dështon të fitoj ndaj Real Sociedadit (VIDEO)

Barcelona ka dështuar të fitoj ndaj Real Sociedadit duke barazuar me rezultat 2-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 17-të në La Liga.

Zyrtare: Messi nuk ftohet për ndeshjen ndaj Interit

Inter dhe Barcelona, do të përballen të martën prej orës 21:00, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Zyrtare: Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

17 vjeçari spanjoll i Barcelonës, Ansu Fati, i ka mahnitur të gjithë në këtë sezon me paraqitjet e tij.

Barcelona ofron 70 milionë euro plus një lojtar për Lautaro Maritinezin

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është duke kaluar në formë të mirë në këtë sezon pasi deri më tani i ka shënuar 13 gola dhe ka tri asiste në ...

Barcelona e mposht Atleticon me golin e Messit (VIDEO)

Barcelona e ka fituar derbin e xhiros së 15-të në La Liga, ndaj Atletico Madridit me rezultat 1-0.

Barcelona fiton me lehtësi ndaj Dortmundit (VIDEO)

Barcelona ka shënuar fitore të lehtë ndaj Dortmundit me rezultat 3-1, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Barcelona – Dortmund, mbyllet pjesa e parë me dy gola të shënuar (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë ndërmjet Barcelonës dhe Dortmundit, me rezultat 2-0, për vendasit, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e ...

Dembele: Ndaj Dortmundit do të jetë ndeshje speciale për mua

Barcelona dhe Dortmundi, do të takohen të mërkurën në “Camp Nou”, prej orës 20:45, në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.