Postet nga: Armando Broja

Rikthehet Broja, i gatshëm për sfidën kundër Aston Villa

Armando Broja është rikthyer nga lëndimi dhe pritet që të jetë i gatshëm për sfidën kundër Aston Villa.

Lajm i keq për sulmuesin shqiptar Armando Broja, lëndohet para ndeshjes me Watford

Sulmuesi në formë i Southampton dhe i Kombëtares Shqiptare, Armando Broja pritet të mungojë në ndeshjen që ekipi i tij do ta zhvillojë kundër Watford në kuadër ...

Gazeta sportive Goal.com shkruan për sezonin e Armando Brojës tek Southampton

Armando Broja nuk mund të luaj për Southampton sonte në ndeshjen kundër ish ekipit të tij Chelsea në ndeshjen në kuadër të kupes Carabao Cup, për ...

VIDEO - Armando Broja shënon gol në barazimin e Southamptonit ndaj Burnleyt

Southamptoni ka barazuar me rezultat 2-2 ndeshje e vlefshme për xhiron e nëntë në Premierligë.

Armando Broja thotë se e ka ëndërruar të shënoj gol në Premierligë

Sulmuesi Armando Broja ishte vendimtar në fitoren e Southamptonit ndaj Leedsit me rezultat 1-0.

VIDEO - Southamptoni shënon fitore ndaj Leedsit me golin e Armando Brojës

Southamptoni ka shënuar fitore me rezultat 1-0 ndaj Leedsit falë golit të sulmuesit Armando Broja.

VIDEO - Armando Broja shënon gol për Southamptonin

Southamptoni është duke e mposhtur Leedsin me golin e sulmuesit të Shqipërisë, Armando Broja.

Broja: Për fanellën e Shqipërisë bëj gjithçka

Heroi i Shqipërisë në ndeshjen e sotme ndaj Hungarisë ishte sulmuesi Armando Broja.