Postet nga: Anton Quni

Quni: Komuna do të punojë më shumë në vetëdijesimin e qytetarëve

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Prizrenit, Anton Quni, ka deklaruar se duhet të punohet më shumë në vetëdijesimin e qytetarë...

Antoni Quni kandidat i LDK-së për kryetar të Prizrenit

Deputeti i LDK-së dhe ish-ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, do të jetë kandidat për kryetar të Prizrenit në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen këtë vit.

Anton Quni i reagon Driton Selmanajt rreth "turrit e vrapit" të LDK-së për ta takuar Vjosa Osmanin

Nënkryetari i LDK-së, Anton Quni, i ka reaguar deputetit të LDK-së, Driton Selmanaj, i cili tha se drejtues të kësaj partie po bëjnë ‘turr e vrap’ pë...

Anton Quni tërhiqet nga gara për kreun e LDK-së

Anton Quni është tërhequr nga gara për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK).

Përurohet ura mobile 'Mabey Johnson' e ndërtuar nga FSK-ja

Sot, në fshatin Hajnoc të Komunës së Kamenicës, u përuruar ura mobile e ndërtuar nga Forca e Sigurisë së Kosovës, pas shembjes së urës ...

Anëtari i LDK-së thotë se partia ishte privatizuar që 10 vite

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish-deputeti, Naser Rugova, ka thënë se partia të cilës i takon ishte e privatizuar që 10 vite.

Anton Quni: Do të garoj për kryetar të LDK-së

Ministri i Mbrojtjes në detyrë, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni, synon të udhëheqë këtë parti.

Anton Quni uron Lëvizjen Vetëvendosje për rezultatin në zgjedhje

Ish ministri i Mbrojtjes nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni përmes një postimi në Facebook ka uruar Lëvizjen Vetëvendosje për rezultatin ...